جنگجوی درون


نام فیلم: جنگجوی درون (Peaceful Warrior)
کارگردان: ویکتور سالوا
بازیگران: اسكات مکلوویچ، نیك نولتی، ایمی اسمارت، تیم دکای، اشتون هولمز
ژانر: درام-عاشقانه-ورزشی
مدت زمان: 2 ساعت
کشور سازنده: آمریکا
سال ساخت: 2006
تریلر
 
 
جنگجوی صلح‌طلب یا جنگجوی درون (Peaceful Warrior) : یک فیلم درام به کارگردانی ویکتور سالوا محصول سال ۲۰۰۶ آمریکاست.
این فیلم در کالیفرنیا، دانشگاه کالیفرنیا، برکلی فیلمبرداری شده ‌است.
اگر از افرادی هستید که به دنبال رهایی و حضور در لحظه هستید و یا فردی هستید که به مراقبه کردن علاقه مندید یا مایل به تحولی در بینش خود هستید، این فیلم را از دست ندهید.
این فیلم پکیجی تمام و کمال می باشد که علاوه بر جذابیت داستان فیلم بعد از دیدنش تحولی عمیق در بینش شما نسبت به زندگی و سطح آگاهی شما ایجاد می‌کند.
ما برای اعضای تکامل رو این فیلم را به شدت توصیه می کنیم.
 

جنگجوی درون

دانلود نسخه‌ی کامل دوزبانه فیلم با دو کیفیت متفاوت


کیفیت 1080 (1.94 گیگابایت)

کیفیت 720 (985 مگابایت)
 
 

پیام فیلم


این فیلم در واقع انسان(جک) امروزی که سالهاست اسیر ذهن تحلیلگر شده و در ذهن زندگی می‌کند را به تصویر می‌کشد، انسانی که حضورش در لحظه توسط ذهن سلب شده باشد، در گمراهی کامل به سر می‌برد و نمی تواند راه را از بیراهه تشخیص دهد.
سپس این انسان پیرمردی عجیب را پیدا می‌کند و این پیرمرد تبدیل به راهنمایی در زندگی او می‌شود و به خواسته‌ی خودش آموزش های پیرمرد را دریافت کرده و اقدام و عمل هایی که پیرمرد از او درخواست می‌کند را انجام می‌دهد.
اما پس از مدتی جک از تمرین ها خسته می‌شود، زیرا ذهن تحلیلگر جک دائما در حال تحلیل و بررسی اقدام و عمل هایی می‌باشد که پیرمرد از او درخواست کرده است و چون ذهن او به دنبال تفسیر و معنی کردن تمرین ها می‌باشد، جلوی ادامه دادن و به تکامل رسیدن جک را می گیرد و جک پیرمرد را ترک می‌کند. (هرچند که تمام ماجرا حتی ترک کردن پیرمرد توسط جک بخشی از روند حضور در لحظه و تکامل است)
اما پس از اینکه جک تصادف می کند تمام آرزوهایش بر باد می رود زیرا آرزو ها توسط ذهن تحلیلگر جک زایش شده بود و راه رسیدن به آن توسط جک ذهن پیش بینی شده بود.
این به معناست که ذهن قادر به پیش بینی نیست و پیش بینی ها و برنامه ریزی های ما برای رسیدن به خواسته هامون توسط ذهن انجام می‌پذیرد و این باعث می شود ما همواره حال ناخوشی را تجربه کنیم زیرا قضاوت ها و پیش بینی های ما از آینده دائما به خطا می‌خورد و دائما حال ما را دگرگون می‌کند.
و سر انجام پس از تصادف جک که ذهن تحلیلگرش او را هرگز در جایگاهی که به آرزوهایش رسیده باشد نمی‌دید ، سر انجام در لحظه حضور یافت و برخلاف تصوّر خودش و جامعه ی تحلیلگر موفق به قهرمانی شد.
تمام این داستان اثبات می کند که ما چقدر اسیر تحلیلات و تفسیرات ذهن هستیم و این تحلیلات و تفسیرات یا بیش از حد خوش بین هستن و با اتفاقات غیر قابل پیش بینی باعث نا امیدی ما می‌شوند و آرزوهایمان را بر باد می‌دهند و یا بیش از حد بد بین هستند و ما را از رسیدن به اهدافمان منصرف می‌کنند.
اما اگر ما از فکر کردن و تحلیل کردن دست بکشیم و فقط انجام دهیم و گذشته را رها کنیم و آینده را پیش بینی نکنیم، ناگهان چشمانمان بر روی حقیقتی عظیم و یا دنیایی از امکان ها باز می‌شود که غیر قابل تحلیل هستند.
شما هم می‌توانید نگرش خودتان را ثبت کنید.
 
5 1 vote
Article Rating
اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه‌ی دیدگاه‌ها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x