کاری رو انجام بده که دوستش داری

زماني که کاري را انجام مي دهيد که دوستش داريد، در شما اشتياق ايجاد مي شود.اشتياق نه تنها باعث ايجاد حال خوش در شما مي شود، بلکه با حال خوشتان باعث جذب اتفاقات خوب مي شويد.اشتياق نيروييست که با ارسال ارتعاشات از لا يتنهي سبب دریافت ایده ها و الهامات می شود و همچنين با داشتن ايده هاي تازه، هميشه اميدوار و خوشحال خواهيد بود.
اگر دقت کنيد درست زماني که مشغول انجام کار هايي هستيد که دوستشان داريد، متوجه گذر زمان نمي شويد. زيرا در حال لذت بردن از کارتان هستيد؛اما زمان هايي که در حال انجام کاري هستيد که دوستش نداريد، دائما ساعتتان را چک مي کنيد تا ببينيد کي تمام مي شود و شما رها نيستيد.
انجام دادن کاری که به آن علاقه دارید یکی از مهم ترین کلید های دستیابی به نیروی تعادل و اتصال به عشق و شادمانی می باشد.
در صورتی که هنوز نمی دانید به چه چیزی علاقه مند هستید، می توانید مقاله ی موجود در لینک زیر را با عنوان شغل مورد علاقه ی من چیه رو مطالعه فرمایید.

بخشیدن کسانی که دلمان را شکسته اند و درخواست بخشش از کسانی که دلشان را شکسته ایم

قبل از شاد بودن بايد رها باشيد.اگر در بند احساسات منفي زنداني شده در دلتان باشيد، هرگز رنگ شادي را نخواهيد ديد. رهايي دروازه ي ورود به شاد بودن است. در قلب همه ي ما کساني هستند که خواسته يا نا خواسته دلمان را شکسته اند؛ و شما بسياري از مواقع با فکر کردن به آنها باعث ايجاد کينه ، نفرت، خشم و ديگر احساسات منفي در درون قلبتان مي شويد و با ايجاد شدن اين احساسات در درونتان، هرگز جايي براي حضور آرامش و شادي باقي نخواهد ماند.
بخشش از صميم قلب تنها راه براي رها شدن از اين افکار و احساسات مي باشد.
همچنین کسانی هستند که شما قلب آنها را شکسته اید و بار ها و بارها به یادشان می افتید و با زنده شدن یادشان در ذهنتان در شما احساسات منفی مانند احساس گناه ایجاد شده و شما رنج خواهید برد.باید بدانید تا زمانی که از این افراد درخواست بخشش نکنید و قلبشان را بدست نیاورید این انرژی های منفی در شما وجود خواهد داشت و شما را خواهند رنجاند.
قوانين حاکم بر زندگي اثبات مي کند هر کسي هر فعلي انجام دهد ، ابتدا به خودش باز مي گردد و بعد به ديگران؛ پس هرکس بدي در حق شما مي کند، از روي جهالت و نادانيست، نه از دنياي آگاهي و خردمندی.
اگر بار ها و بار ها سعی در بخشش دیگران کرده اید اما موفق به انجام اینکار نشده اید و یا می خواهید از اشخاصی که قلبشان را شکسته اید طلب عذر خواهی کنید، می توانید پکیج آموزشی بخشش را از فروشگاه ما با قیمت ناچیزی خریداری فرمایید ، برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انجام دادن تمام و کمال کار ها

هنگامي که کار ها را نيمه تمام انجام مي دهيم ،احساس نا کامل بودن در ما ايجاد مي شود و اين احساس دائما در طول روز در ما تکرار مي شود و حالمان را بد مي کند.
براي انجام کارهايتان برنامه اي منظم داشته باشيد و آنها را به مرحله ي مشخص و قابل اندازه گيري برسانيد و پس از انجام آنها به صورت کامل خواهيد ديد که با ايجاد احساس کمال در درونتان، شما احساس رضايت دروني خواهيد داشت و سپس به موجب اين رضايت شاد خواهيد بود. برای کسب آگاهی بیشتر کلیپ زیر رو حتما تماشا کنید.
 
 

مشاهده ی افکار و حضور در لحظه

از تحليلات و تفسيرات ذهن دست بکشيد، ذهن هميشه و همواره به دنبال سوالات و چرايي هاي خود مي گردد و هرگز به پاسخ سوالاتش نخواهد رسيد. حتي عرفا و شعراي بزرگ هم بار ها به اين موضوع اشاره کرده اند که هرگز به چرايي هاي ذهنشان نرسيده اند و اشاره به دنياي وراي ذهن دارند . براي شاد زيستن از بي وقفه فکر کردن دست بکشيد و در لحظه ها زندگي کنيد ، تا رها باشيد و با رها بودن شاد خواهيد بود؛زيرا هنگام رهایی حتي از کوچکترين کارهايی که انجام مي دهيد لذت مي بريد و احساس خوبي مي کنيد لحظه ها در حال گذر هستند از تفکرات دست بکشيد و فقط باشيد. انسان خردمند به جاي پرداختن به چرايي هايش ، لحظه ها را در مي يابد ود تک تکشان را زندگي مي کند و عمري را فداي سولاتي که هرگز به جواب نمي رسند نمي کند.
اگر مایل به کسب آگاهی بیشتر و تمریناتی برای حضور در لحظه هستید، می توانید مقاله ی آگاهی از ذهن و یا حضور در لحظه ی حال را که مطالعه کنید.
همچنین می توانید کلیپ های آموزشی بازگشت به لحظه ی حال را نیز تماشا یا دانلود کنید.

توجه به آنچه که بر زبان می آوریم

کلام ما داراي قدرت خلق مي باشد و هر آنچه که بر زبان آوريم دير يا زو در زندگيمان ظاهر خواهد شد پس به سخناني که در روز با ديگران مي گوييد توجه کنيد، آنها به زودي به زندگي شما باز خواهند گشت و زندگي شما را تحت تأثير قرار خواهند داد. از کلمات و جملاتي استفاده کني که شادي و عشق را به زندگي شما دعوت کنند.فقط کافيه براي مدتي از جملاتي که خالق عشق و شادي هستند، استفاده کنيد و تأثير حيرت آور آنها را به چشم ديده و با قلب احساس کنيد.
جملاتي مانند : دوستت دارم ، من هر روز زندگيم بهتر و بهتر ميشه .زندگي يک معجزست و من از تک تک لحظه هام لذت ميبرم. من شايسته ي بهترين ها هستم و خداوند مرا دوست دارد.
در کلام ما قدرت های بی شماری نهفته است که بسیاری از افراد از آنها بر ضد خودشان استفاده می کنند.اگر مایل به دریافت آگاهی بیشتر برای استفاده از قدرت کلامتان هستید، می توانید پکیج آموزشی حرمت کلام را خریداری نمایید.

بالا بردن عزت نفس

عزت نفس يکي از پايه هاي اصلي شاد بودنه. شما وجود ارزشمند و بي انتهايي داريد و همواره مي توانيد در 2 جايگاه در وجود خود بنشينيد.
يا در پست ترين جايگاه وجودتان خواهيد نشست؛ و يا در بلند ترين نقطه هر چقدر بيشتر به خودتا احترام بگذاريد و برا خود حرمت قائل بشيد به خویشتن حقیقی خود نزدیک تر شده و عزت نفس بالا تري خواهيد داشت.
سپس روزی آن قدر خود را دوست خواهيد داشت که هر لحظه از رضايت دروني شاد خواهيد بود. براي مثال : احترام به کلامتان و قول هايتان و عملي کردنشان، احترام به اعضاي بدنتان و نگهداري از آنها ،حفظ احترام به به ديگران ، حفظ صداقت ،روراستي ،احترام به خواسته هاي خود و تعارف نکردن براي نه کفتن استراحت کردن ، در فضاي غيبت و ناله و شکايت قرار نگرفتن ، اعتماد به خود و دنبال کردن خواسته هاي قلبي.

همنشینی با افراد شاد

در اطراف ما انسان هايي هستند که به شدت نا اميد و افسرده و بدبين هستند، اين افراد دو دسته هستند، يا پذيرا و مايل به تغيير هستند و يا بد بين و نااميد هستند و هرگز پذيراي تغيير نيستن.
اگر اطرافيانتان از دسته ي دوم هستند ، با آنها وارد صحبت و تعامل نشويد؛ زيرا به زوودي روي شما تأثير خواهند گذاشت و شما ديگر هرگز رنگ شادي را نخواهيد ديد.
دوستان و اطرافيان شما تأثير مستقيم و بسيار زيادي در روحيات شما دارند. اگر با دوستان شاد و اميدوار هم نشيني داشته باشيد، قطعا به زوودي شادي را به زندگي خود دعوت خواهيد کرد.

مراقبه

شما ذهن يا خاطراتتان نيستيد ، شما افکار و باورهايتان نيستيد. شما وراي آنها هستيد.پاک و بي انتها مانند آب زلال هستيد. ذهن و افکار تنها بخشي از شما هستند که کنترلشان نيز دست شماست.اگر از ورودي هاي وجودتان مراقبت و نگهداري کنيد،قطعا شاد خواهيد بود. اگر خالصانه و بدون موضع گيري نگاه کنيد، در حقيقت تمامي دين ها و سنت ها اصولي را به شما مي دهند تا با رعايتشان به پاکي وجود خود رسيده و شاد باشيد زندگي بدون معنا و سراسر حيرت و شگفتيست و تنها براي ديدن اين شگفتي بايد به وجودي پاک و خالص خود دست پيدا کنيد. .شما بي نظيريد ، شما بهترينيد و آينه ي وجود خداونديد.
یادتون نره اهل هر دین و مذهب و یا اصولی که هستید ، احکام و قواعد آن را رعایت کنید تا همواره در مراقبه باشید.
0 0 votes
Article Rating
اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه‌ی دیدگاه‌ها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x